• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Facebook

KLM Meble

KLM Meble

Współczesne wnętrza odzwierciedlają charakter naszych czasów - dążenie do wygody, elegancji i indywidualizacji otaczającej nas przestrzeni. Do zadań projektanta należy nadążanie za światowymi tendencjami, dlatego też corocznie odwiedzamy największe europejskie targi meblowe. Dzięki temu nasze realizacje cechuje otwartość na wszelkie nowe materiały, akcesoria meblowe, nowości techniczne i technologiczne, koncepcje projektowe.


Komfort, elegancja oraz indywidualny charakter wnętrz to znak naszych czasów. Dlatego dążymy do dostarczania naszym klientom profesjonalnych usług projektowych oraz mebli, których rezultatem są efektowne przestrzenie.

Pod szyldem KLM Meble działamy już od kilku lat i od tego czasu stale oferujemy naszym klientom najwyższej jakości obsługę. Projektowanie wnętrz i ich aranżacja to nasza specjalność.

Ciągle poszerzamy swoje horyzonty – każdego roku uczestniczymy w targach wnętrzarskich na terenie całej Europy. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania – techniczne, meblowe, aranżacyjne, koncepcje oraz materiały, dlatego przygotowujemy dla naszych Klientów zawsze indywidualnie dopasowane projekty. Nasze wnętrza nie są powtarzalne – do każdego zlecenia podchodzimy jednostkowo, a oferowane przez nas meble to zaprzeczenie popularnej masowej produkcji.

Swoje usługi projektowe kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Urządzamy mieszkania oraz domy, zarówno te nowe, jak i mające już swoje lata. Tworzymy projekty wnętrz komercyjnych, biurowych i użytkowych, w tym także banków, restauracji, kawiarni, pubów, stoisk, placówek służby zdrowia i innych.

Służymy wsparciem podczas realizacji inwestycji, doradzimy i wskażemy najbardziej korzystne rozwiązania. Dysponujemy nowoczesną infrastrukturą projektową i wykonawczą. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Montaż naszych mebli jest zawsze prowadzony przez wykwalifikowanych pracowników.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług,
Zespół KLM Meble