• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Facebook

Meble łazienkowe na zamówienie

Zajmujemy się produkcją mebli łazienkowych na zamówienie – przygotowujemy kompletną zabudowę łazienek według zapotrzebowania naszych klientów. Dostępne u nas meble łazienkowe na wymiar zawsze dopasowujemy do wskazanej przestrzeni, aby całkowicie funkcjonalnie ją zagospodarować, nawet jeżeli jest ona nietypowa.

Do produkcji mebli łazienkowych używamy tylko i wyłącznie materiałów najlepszej jakości, które są odporne na wodę oraz wilgoć. Nasze blaty, fronty i akcesoria pochodzą od sprawdzonych dostawców. W katalogu można znaleźć kilkaset różnorodnych wzorów i kolorów, które będzie można dostosować do aranżacji łazienki. Meble konstruujemy z płyt MDF, naturalnego drewna, szkła hartowanego, metalu w stylistyce tradycyjnej, rustykalnej, nowoczesnej. Przygotowujemy szafki łazienkowe wolnostojące, szafki i blaty pod umywalki. W naszych meblach stosujemy szuflady, koszyki, wieszaki i inne elementy zależnie od zamówienia klienta. Wykorzystujemy solidne zawiasy, które zapewniają komfort użytkowania. Nasze meble mogą być montowane do ścian, co pozwala na wygodne utrzymanie czystości w łazience.

Meble łazienkowe projektujemy indywidualnie, biorąc przy tym pod uwagę dostępną przestrzeń oraz budżet klienta. Przygotowujemy wizualizacje i wycenę gratis na podstawie dostarczonych nam rysunków technicznych pomieszczenia lub jego wymiarów. Nasi pracownicy doradzą optymalne zagospodarowanie łazienki i wskażą na pasującą do niej pod każdym względem zabudowę. Gwarantujemy najwyższą jakość mebli i tym samym pełne z nich zadowolenie!


Przykładowe projekty