• Polski
  • English
  • Deutsch
  • Facebook

Szafy

Przygotowujemy szafy wnękowe dla osób, które cenią sobie wygodę i funkcjonalność. Nasze szafy na wymiar zawsze idealnie dopasowujemy do wnętrza, w którym mają się one znajdować, a także bierzemy pod uwagę jego styl aranżacji, aby mebel stanowił harmonijne uzupełnienie przestrzeni.

Szafy projektujemy na indywidualne zamówienie klienta, przygotowujemy wycenę i wizualizację gratis na podstawie wymiarów lub rysunku technicznego. Wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały, które dobieramy każdorazowo do zapotrzebowania naszych klientów, również pod względem dostępnego budżetu. Nietypowe wymiary dostępnej przestrzeni nie są dla nas żadnym problemem. Prowadzimy również montaż szaf. Jeśli poszukujesz w tej dziedzinie ekspertów, którzy szybko i sprawnie skonstruują szafę wnękową na zamówienie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług - biuro Poznań zaprasza!

Szafy wnękowe na wymiar

Konstruowane przez nas szafy przesuwne świetnie nadają się do garderoby, na korytarz, do pokoju dziennego czy sypialni – wszędzie tam, gdzie liczy się funkcjonalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Nasze meble to nie tylko estetyczny wygląd zewnętrzny, ale również dbamy o ich bogate wyposażenie.

Szafy mogą posiadać półki we wskazanym przez klienta rozstawieniu, kosze, szuflady, wieszaki, aby ułatwić przechowywanie w nich różnych przedmiotów. Nasze szafy wnękowe produkowane są z materiałów wytrzymałych i trwałych. Fronty szaf mogą być wykonane z płyty meblowej, oferujemy także fronty ze szkła i luster. W naszym katalogu można znaleźć kilkaset różnych kolorów i wzorów materiałów przeznaczonych do produkcji mebli.

 

 

szafy poznań poznań szafy szafy na wymiar szafy poznań 4 szafy5 szafy6 szafy7 szafy8